Hakkımızda | YARS
0850 220 66 62
WhatsApp

HAKKIMIZDA

YARS’ın Hikayesi

Yeni bir iş için genç bir fikre, onu hayata geçirmek için olgun bir akla ihtiyaç vardır. YARS’ın kimyasında işte bu iki şey var: gençliği, idealistliği ve dinamizmi ile inşaat mühendisi Yavuz Sade ve global şirketlerde kazandığı olgun akılla tecrübeli yönetici Ahmet Ramiz. 2019 yılında, herkes için ulaşılabilir fiyatlarla rezidans hizmeti sunmak için bir araya gelen bu iki isim, genç ve başarılı mimar, mühendis ve ustaları bünyesine alarak YARS’ı kurdu. İyi bir usta, mühendis ve mimar bulmak, onları bir araya getirmek, süreçle ilgilenmek… Ya da evdeki bozuk prizler, damlatan musluklar, tamire götürülecek ev aletleri… Şehirli insanın bunlara ayıracak zamanı yok. YARS, şehir hızına tam uyumlu, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek kanaldan alabileceğiniz yeni bir alternatif. YARS’tan birkaç adımla hizmet talebi oluşturduğunuzda, geriye düşünmeniz gereken bir şey kalmıyor. Evinize gelen her usta kadrolu ve güncel olarak eğitimden geçiyor, seçilen her malzeme doğa ve insan dostu, istenen her hizmet söz verilen saatte kapınızda. YARS, şehirli insanın en büyük ihtiyacını, yani zamanını harcamadan ona hizmet sunuyor. Bu yüzden genç olmasına rağmen birçok memnun müşterisi var ve her gün artmaya devam ediyor.

Sık Sorulan Sorular

Gelen ustaya güvenebilir miyim?
YARS’tan aldığınız tüm hizmetler, kendi ustalarımız, tamircilerimiz ve çalışanlarımız tarafından veriliyor. Çalışanlarımızın her biri kadrolu, eğitimli ve sertifikalı.
Mühendis ve mimar desteği alabilir miyim?
YARS bünyesindeki mimar ve mühendisler, kullanılacak malzemeden yapılacak işin teknik detaylarına kadar size destek vermeye hazır.
Aldığım hizmeti beğenmezsem ne olur?
YARS, %100 memnuniyet garantisi ile çalışır. Yani aldığınız hizmeti beğenmezseniz sizden hiçbir ek ücret talep etmeden, size hizmeti yeniden sunarız. Ta ki siz %100 memnun kalana kadar.
Ödemeyi nasıl yaparım?
Ödemeyi hizmet sonrası, nakit ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız ve Referanslar